Teenused

Tuhastamine

Tuhastamine toimub Pärnamäe kalmistul asuvas Tallinna Krematooriumis. Krematooriumi kabelis saab läbi viia nii ilmalikke kui vaimulikke matusetalitusi. Tuhastamisele eelnev teenistus või tseremoonia võib toimuda ka kalmistult väljaspool asuvas kirikus, kabelis või muus sobivas kohas Tallinnas või kaugemal. Tuhastamise tseremooniat on võimalik korraldada mitmel viisil: Ärasaatmise tseremoonia kirstuga, hiljem urni matmine või kõigepealt tuhastamine, seejärel ärasaatmise tseremoonia urniga ja matmine. Tuha matmine ei ole kohustuslik.

Matusetseremoonia korraldus

Meie kontoris saate ajastada matusetseremoonia, kooskõlastada leinatalitusega seotud teenused sh. tellida transpordi, leinakõnelejad ning muusikud. Samuti saate tellida leinapärjad ja -kimbud, ajutise või graniitplaadi. Müügil on puuristid, küünlad, laululehed, kalmulaternad, lahkunule mõeldud rõivakomplektid ja muu vajalik.

nool Matuse tarvikud

Meilt tellitud pärjad ja kimbud toimetame oma transpordiga leinatalituse paika. Pakume tekstiilkattega ja puitkirstud, erimõõtmetega kirstud ning erinevad urnid. Samuti meie kaudu saate tellida hauakivid, piirded ja vaasid. Kogu valikuga saate tutvuda Tallinna Matusekeskuse kontoris (Pärnu mnt. 67a).

nool Lahkunu hooldus ja transport

Lahkunu säilitamine külmkambris, pesemine, riietamine ja muud vajalikud toimingud. Väärikalt matustele sõitmiseks on teie jaoks olemas autod ning bussid, kuhu mahuvad ka leinajad. Tallinna Matusekeskus korraldab ka lahkunute rahvusvahelist transporti. Lahkunu viimine kodust surnukambrisse ööpäevaringselt üle Eesti. Vaata lähemalt

nool Matusetseremoonia läbiviija ja muusikud

Kirikuga kooskõlastatult leinakõneleja või vaimulik nii eesti kui vene keeles. Muusikutest on pakkuda orel, viiul, puhkpillid, meeskvartett ja solist.

Eelleping

nool Matuseteenuse osutamise eelleping

Tallinna Matusekeskusega on võimalik sõlmida ka eellepinguid teenuse osutamiseks tulevikus. Seega on võimalik tellida iseenda matuse teenused ja tasuda nende eest lepingu sõlmimise hetkel kehtivate hindade järgi. Meie garanteerime teenuse vastavalt lepingule. Alloleva nupu vajutusega saate alla laadida matuseteenuste eellepingu.


Tutvu eellepinguga

 

Urnid, kirstud ja pärjad

Allpool galeriis on näha mõningad näited. Parema ülevaate saate kohapeal meie kontoris Tallinnas. Näita asukohta